Termostat ELEKTRA OWD5 WiFi

|

ELEKTRA OWD5 WiFi w naszym sklepie on-line!

ELEKTRA OWD5 WiFi to nowoczesny i zmodernizowany regulator temperatury ELEKTRA OCD5. Termostat posiada wbudowany wyświetlacz dotykowy oraz technologię WiFi, dając użytkownikowi możliwość komfortowego sterowania elektrycznymi instalacjami ogrzewania podłogowego. Modernizacja jest efektem dodatkowej funkcjonalności opartej na sprawdzonych rozwiązaniach, znanych i wypróbowanych technologiach.

Termostat ELEKTRA OWD5 WiFi
Termoregulator firmy Elektra OWD5 WiFi

Główne atuty regulatora ELEKTRA OWD5 WiFi:

  • Sprawdzone i uznane rozwiązania termostatu OCD5 z wyświetlaczem dotykowym z doposażonym modułem WiFi.
  • Zdalny dostęp i sterowanie za pomocą przyjaznej użytkownikowi aplikacji na smartfona SWATT®
  • Wspomaga oszczędzanie energii elektrycznej w Twoim domu
  • Rozwiązanie uniwersalne, dające kompatybilność z najbardziej rozpowszechnionymi na rynku instalacjami ogrzewania podłogowego.
  • Proste uruchamianie i instalacja systemu wspomagane intuicyjnym kreatorem.
  • Sterowanie pojedynczymi urządzeniami lub tworzenie stref grzejnych.
  • Możliwość dodania wielu użytkowników.
  • Brak konieczności wprowadzania bramek sieciowych w systemie.
  • Termoregulator obsługuje tryb WPS.
  • Zachowana pełna funkcjonalność cenionego przez użytkowników termostatu OCD5 z wyświetlaczem dotykowym.
Termoregulator ELEKTRA OWD5 WiFi
Termostat ELEKTRA OWD5 WiFi oraz aplikacja SWATT®

Sterowanie pojedynczym urządzeniem czy może strefami grzewczymi? Zdecyduj sam. 

Termoregulator firmy ELEKTRA OWD5 WiFi pozwala użytkownikom wybrać sterowanie indywidualne lub połączyć urządzenia w jedną lub więcej sterowanych wspólnie stref grzejnych. System można w prosty sposób rozbudować i skonfigurować tak, aby odpowiadał zmieniającym się potrzebom użytkowników. Taka zmiana skali działania sprawia, że termostat doskonale nadaje się do zastosowań we wszelakiego rodzaju projektach w budownictwie indywidualnym – niezależnie od tego czy użytkownik ma jedynie potrzebę ogrzania łazienki do temperatury komfortu cieplnego, czy też chce sterować ogrzewaniem podłogowym całego domu.

Łatwe sterowanie – i szczegółowe dane

Aplikacja SWATT® ułatwia użytkownikom sterowanie pracą regulatorów tak, aby móc optymalnie dopasować temperaturę w pomieszczeniach do ich potrzeb. Szczegółowe informacje, np. odnośnie zużycia energii elektrycznej w naszym domu, pozwalają użytkownikom wybrać taki sposób pracy termostatu ELEKTRA OWD5 WiFi, który zapewni maksymalne oszczędności energii elektrycznej.

Dostęp dla jednego lub więcej użytkowników

Termoregulator ELEKTRA OWD5 WiFi umożliwia dostęp do sterowania systemem jednemu lub większej liczbie domowników. Ilość użytkowników jest określana przy pierwszym uruchomieniu systemu, ale może zostać łatwo skonfigurowana później, wg zmieniających się potrzeb użytkowników. Dostęp do sterowania ogrzewaniem zawsze będzie więc dopasowany do bieżących potrzeb użytkowników.

Łatwa dostępność do sterowania systemem – nawet podczas zerwania połączenia internetowego

System został zaprojektowany tak, aby użytkownicy mieli możliwość zachowania pełnej kontroli nad ogrzewaniem, nawet jeśli zerwane zostanie połączenie internetowe w ich domu. Aplikacja SWATT® została pomyślana, aby umożliwić wykonywanie codziennych czynności, a jednocześnie zachować kompletność dostępu do sterowania ogrzewaniem na poziomie funkcji zaawansowanych. Przykładowo, za pomocą aplikacji na smartfonie użytkownicy mogą ustawić poziom temperatury, schematy programów ogrzewania lub aktywować specjalne tryby ogrzewania, takie jak tryb komfortowy czy tryb ochrony przed zamarzaniem. Wszystkie programowalne opcje i funkcje pozostają dostępne za pomocą wbudowanego dwucalowego kolorowego wyświetlacza dotykowego, doskonale znanego z poprzedniego modelu termostatu ELEKTRA OCD5.

Proste uruchamianie, krok po kroku

Regulatory firmy ELEKTRA OWD5 posiadają wbudowany moduł WiFi, co oznacza, że podczas uruchamiania żadne inne elementy, jak na przykład bramki sieciowe, nie są wymagane. Aby efektywnie uruchomić termostat, należy jedynie podłączyć go do kompatybilnego standardowego routera WiFi z dostępem do internetu. Podczas uruchamiania, wbudowany kreator wspomoże szybką i bezproblemową realizację każdego wymaganego kroku. Zadbano również o najdrobniejsze szczegóły, np. obsługę trybu WPS w celu prostego połączenia z routerem – bez konieczności podawania hasła. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi, która będzie do pobrania poniżej artykułu.

Błyskawiczne nawiązanie połączenia z aplikacją SWATT

Przyjazna aplikacja, dostępna w wersjach na systemy Android i IOS, wspomoże użytkowników w najdrobniejszych szczegółach instalacji systemu i nawiązania połączenia nowego regulatora ELEKTRA OWD5 WiFi. Nie zachodzi również potrzeba odwoływania się do drukowanych instrukcji obsługi – użytkownicy prowadzeni są przez kilka prostych kroków niezbędnych do nawiązania połączenia pomiędzy regulatorem i aplikacją – i natychmiast zyskują pełną kontrolę nad instalacją ogrzewania w swoim domu, prosty dostęp do statystyk zużycia energii i innych danych.

 

Pełna kompatybilność z dostępnymi na rynku czujnikami oraz systemami ramek

Regulator OWD5 posiada taki sam szeroki zakres opcji i funkcji, jak ceniona przez użytkowników poprzednia wersja termostatu – ELEKTRA OCD5 z wyświetlaczem dotykowym. Efekt – to najbardziej kompletny, dopracowany i elastyczny regulator WiFi do sterowania elektrycznym ogrzewaniem podłogowym. Regulator jest kompatybilny z najbardziej popularnymi na rynku czujnikami oraz systemami ramek, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla nowo projektowanych instalacji grzewczych, ale również przy modyfikacjach instalacji istniejących.

POBIERZ APLIKACJĘ NA SWÓJ TELEFON –
Aplikacja SWATT ® Dla termostatu ELEKTRA OWD5 Wi-Fi

Aplikacja w Appstore - SWATT ELEKTRA OWD5 WiFiAplikacja w Google Play - SWATT ELEKTRA OWD5 WiFi

→ Przejdź do zakupu nowego ELEKTRA OWD5 WiFi ←